Апостольство Матері Божої

Апостольство Матері Божої – Покровительки Доброї Смерті.

0186  Апостольство Матері Божої – Покровительки Доброї Смерті – це Апостольство не Смерті, а Життя – життя в Бозі під Покровом Страждаючої Матері Божої і св. Йосифа Обручника, які є покровителями цього апостольства. Воно є поширене по всій Україні та за її межами.

   Влітку 2007 р. Б., при церкві Покрову Пресвятої Богородиці м. Яворова, група наших парафіян,записавшись в Книгу Братства, створили свою спільноту Апостольства,  яка на сьогоднішній день нараховує 26 людей. Завдяки спільним молитвам, Божественним Літургіям (які відправляються кожен третій четвер місяця), та завдяки пароху храму о. Володимиру Шидловському люди по – іншому стали дивитися на життя, та іншими очима на смерть, яка є переходом до іншого життя, до якого ми покликані і до якого нам потрібно готуватися заздалегідь.

   Господь, у своєму безмежному милосерді, дає нам таку можливість, а допоможе нам у цьому наша Небесна Мати. Ми, перебуваючи у цьому Апостольстві, безмежно вдячні Матері Божій, що прийняла нас за своїх дітей.

   Ми також вдячні тим людям, які зуміли на протязі 6-ти років, від часу створення спільноти Апостольства, збирати нас для спільної молитви. Це були з’їзди, прощі, місії по святих місцях всієї України. Нашу місійну групу очолює о. Порфирій з ревнителькою Апостольства сестрою Даниїлою.

   Також дякуємо активістці руху “Матері в Молитві” пані Катерині Зубач, яка проживаючи у м. Яворові створила нашу спільноту.

   Ми запрошуємо всіх бажаючих до нашої спільноти.

Члени Апостольства Божої Матері

 Покровительки Доброї Смерті.

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити коментар

ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Нагадуємо на необхідності дотримуванні вимог чинного законодавства та вказівок цивільної влади щодо обмежень і правил поведінки на час карантинних заходів, а саме:

  1.  одягати захисні маски,
  2.  дотримуватись дистанції 1,5 – 2 метри,
  3.  не скупчуватись у групи більше 2-ох осіб,
agapit.1«Негоже турбувати Господа про що б то не було, крім як порятунок своєї душі. Не про тіло просіте, не про здоров’я, не про живіт піклуйтеся свій, - усе це є тлін порожній, у бажаннях ненаситний. Бо немає прохання більш гідного, ніж прохання про порятунок душі своєї».

Агапіт Печерський.

ОБЕРЕЖНО СЕКТИ !!!

13.01.8Новітні секти та схизми

Хто такі "Підгорецькі"? (Догналівці)

Про схизму лефевризму.

Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви (читати)

Патріарх Філарет відкидає і не визнає секту догналітів   (читати)

Свідки Єгови, хто вони?  (читати)