Катехитична школа

“Найважливіша справа для Церкви, народу й родин, щоб діти були добре виховані…

Митр. Андрей Шептицький.

Молитва батьків за дітей

Фото0292.1Отче небесний! Ти поблагословив мене діточками і поклав на мене обов’язок трудитися над їх вихованням.

Знаю, Господи, що колись Ти будеш домагатися від мене рахунку з цього важного обов’язку. У тій свідомості вдаюся до Тебе і благаю в покорі:

Просвіти мій розум, щоб я моїх діточок якнайкраще провадив (провадила) згідно з Твоїми святими заповідями.

Викоріни з мого серця надмірне прив’язання до них, яке є виявом самолюбства, щоб я не був сліпий (не була сліпа) на їх похибки.

Хорони мене, Господи, щоб я не був (була) для них згіршенням. Дай мені так виховати моїх дітей, щоб вони все більше Тебе пізнавали, любили, і ціле своє життя чинили згідно з Твоєю святою волею.

іПречиста Діво Маріє, будь моїм дітям Матір’ю і заступницею. Святий обручнику Йосифе, заопікуйся моїми діточками. Амінь.

Фото0293

При церкві Покрови Пресвятої Богородиці існує Катехитична школа, у якій діти вивчають Боже Слово, сповнюючись Божою мудрістю та святістю.

На катехитичних заняттях діти підготовляються до Першої Св.Сповіді і Урочистого Св.Причастя,продовжують вивчення катехизму, читають Св.Письмо, вивчають різні молитви, вервиці, церковні пісні, колядки, переглядають відеофільми на релігійні теми, їздять на прощі до святих місць.

Батьків, які бажають, щоб їхні діти виховувались при Божому храмі, які дбають про їхнє добре християнське виховання, просимо приводити дітей до церкви.Фото0294.1

Під час занять з катехиткою О. Бурденюк.

“Пустіть дітей, не бороніть їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне”,- каже Христос. Ласкаво запрошуємо всіх дітей нашої парафії до приготування до Першої Святої Сповіді і Урочистого Святого Причастя та до подальшого вивчення катехизму.

Поділитися в соц. мережах

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити коментар

ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Нагадуємо на необхідності дотримуванні вимог чинного законодавства та вказівок цивільної влади щодо обмежень і правил поведінки на час карантинних заходів, а саме:

  1.  одягати захисні маски,
  2.  дотримуватись дистанції 1,5 – 2 метри,
  3.  не скупчуватись у групи більше 2-ох осіб,
agapit.1«Негоже турбувати Господа про що б то не було, крім як порятунок своєї душі. Не про тіло просіте, не про здоров’я, не про живіт піклуйтеся свій, - усе це є тлін порожній, у бажаннях ненаситний. Бо немає прохання більш гідного, ніж прохання про порятунок душі своєї».

Агапіт Печерський.

ОБЕРЕЖНО СЕКТИ !!!

13.01.8Новітні секти та схизми

Хто такі "Підгорецькі"? (Догналівці)

Про схизму лефевризму.

Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви (читати)

Патріарх Філарет відкидає і не визнає секту догналітів   (читати)

Свідки Єгови, хто вони?  (читати)