Архіви рубрики ‘Новини парафії’

Вечір пам’яті Тараса Пазина

11.10.2020 року біля меморіалу пам’яті 24 ОМБ ім. Короля Данила зібралися керівництво району – голова Яворівської районної державної адміністрації Юрій Шпак та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, керівництво міста, представники Збройних Сил США, родина Тараса, громадськість, щоб вшанувати пам’ять захисника України Тараса Пазина, який загинув за волю і незалежність України.
Молитовне віче «Слава Героям!» мистецьким виконанням Гімну України та церковного Гімну «Боже великий,єдиний» оздобив народний хор РНД «Сокіл» «Аколада»(кер.Уляна Олійник).
Панахиду відслужили парох храму (капелан 24 ОМД) о. Володимир Шидловський та сотрудник храму о. Михайло Ганяк. 
Читати далі »

Поповнення парафії Покрову Пресвятої Богородиці

Сьогодні в нас величне свято,

Охрестилося дитятко,

Стала ваша лялечка,

Божим пташенятком.

Хай росте здорова, дужа,

Ваше немовлятко,

Хай її охороняють,

З неба ангелятка!

 

11.10.2020р. Тайну Хрещення та Миропомазання, яку уділив парох храму о. Володимир Шидловський, прийняла новонароджена  Борух Олівія – Софія Сергіївна.

Молитовні чування

10.10.2020 року, в храмі Покров Пресвятої Богородиці, були проведені молитовні чування в яких взяли участь: сотрудник храму о.Михайло Ганяк, сестра Тереза (згромадження дочок Матері Божої Неустанної Помочі) та молодь парафії.  Читати далі »

Поповнення парафії Покрову Пресвятої Богородиці

Сьогодні радість вас переповняє,

Бо в домі сміх сина лунає.

Хай в добрі, любові він зростає,

Господь від лиха захищає.

Добрий ангелик хай привітає,

Вашого сина охороняє.

Матінка Божа візьме в опіку

І посилає довгого віку.

 

23. 09. 2020 р. Тайну Хрещення та Миропомазання, яку уділив парох храму о. Володимир Шидловський, прийняв новонародженний  Грицан Олександр Богданович.

Спільна зустріч

23 вересня 2020 р.Б. до нашої парафії завітав капелан Збройних Сил США – Chaplain Major Vincent Lambert та настоятель Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла о. Тарас Михальчук , яким парох о. Володимир Шидловський розповів про історію парафії, функціонування та розвиток капеланства у гарнізоні, після чого ознайомив із пам’ятними знаками та меморіалами Яворова.

 

Світлини:  ТУТ

Яворівщина прощається з Червінським Романом.

 

16 вересня 2020 року близько 01:25 год. учасник АТО Червінський Роман Ярославович, 29.07.1991 р. н., мешканець м. Яворова, трагічно загинув під час виконання військового обов’язку.  
Яворів – у скорботі, бо втратив ще одного свого сина на війні із російським агресором – військовослужбовця легендарної 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого – Романа Червінського. 
Сьогодні в м. Яворів прощалися з загиблим військовослужбовцем Романом Червінським.  
Ми пам’ятаємо і низько схиляємо голови перед усіма воїнами, які поклали свої життя задля миру та спокою в Україні. Читати далі »

Свята Гора

 

12 вересня 2020 р.Б. церковний хор та молитовні групи парафії, на чолі із парохом о. Володимиром, здійснили паломництво до Гошівської Чудотворної Ікони.

Світлини:  ТУТ

ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Нагадуємо на необхідності дотримуванні вимог чинного законодавства та вказівок цивільної влади щодо обмежень і правил поведінки на час карантинних заходів, а саме:

  1.  одягати захисні маски,
  2.  дотримуватись дистанції 1,5 – 2 метри,
  3.  не скупчуватись у групи більше 2-ох осіб,
agapit.1«Негоже турбувати Господа про що б то не було, крім як порятунок своєї душі. Не про тіло просіте, не про здоров’я, не про живіт піклуйтеся свій, - усе це є тлін порожній, у бажаннях ненаситний. Бо немає прохання більш гідного, ніж прохання про порятунок душі своєї».

Агапіт Печерський.

ОБЕРЕЖНО СЕКТИ !!!

13.01.8Новітні секти та схизми

Хто такі "Підгорецькі"? (Догналівці)

Про схизму лефевризму.

Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви (читати)

Патріарх Філарет відкидає і не визнає секту догналітів   (читати)

Свідки Єгови, хто вони?  (читати)