Архіви рубрики ‘Спільноти’

10-а річниця спільноти Апостольства Доброї Смерті

На маленькому куточку землі серед мальовничої природи розкинулось стародавнє містечко Яворів з величними церквами, які видніють над містом, і блискучими хрестами, що впираються в небесну височину.

На краю міста, на фоні вічнозеленого соснового лісу  розташувався сучасний житловий мікрорайон військового містечка з новою церквою Покров Пресвятої Богородиці.

З Божої ласки, 27 серпневого недільного ранку церковні дзвони радісно сповіщали про початок Святої Літургії і водночас вітали гостей, які прибували здалека і зблизька: з Івано-Франківська, Яворова, з Новояворівська, Підлуб, з Болянович та інших місцевостей, щоб розділити з нами радість свята – 10-у річницю від заснування Апостольства Доброї Смерті на нашій парафії, а також прославити Матінку Божу Страждальну і св. Йосифа, які є покровителями цього Братства.  Читати далі »

Святкування 7 – річниці заснування спільноти “Матері в молитві”

“Моліться без перестанку, за все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі”

1 Сол. 5,17

 

IMG_848113 травня 2013 р. в день Фатімської Божої Матері, молитовна група “Матері в молитві” при церкві Покрови Пресвятої Богородиці м. Яворова зібралися на святкування 7 – річниці заснування спільноти. Настоятель храму о. Володимир Шидловський відслужив подячну Святу Літургію. Матері дякували Богові і Небесній ненці за дар материнства, за ласку Божу для своїх родин, дітей, похресників, ближніх, за всіх хворих, немічних, одиноких, за щасливе майбутнє нашої молоді та всієї України. Читати далі »

Апостольство Матері Божої – Покровительки Доброї Смерті.

0186   Апостольство Матері Божої – Покровительки Доброї Смерті – це Апостольство не Смерті, а Життя – життя в Бозі під Покровом Страждаючої Матері Божої і св. Йосифа Обручника, які є покровителями цього апостольства. Воно є поширене по всій Україні та за її межами.

   Влітку 2007 р. Б., при церкві Покрову Пресвятої Богородиці м. Яворова, група наших парафіян,записавшись в Книгу Братства, створили свою спільноту Апостольства,  яка на сьогоднішній день нараховує 26 людей. Читати далі »

ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Нагадуємо на необхідності дотримуванні вимог чинного законодавства та вказівок цивільної влади щодо обмежень і правил поведінки на час карантинних заходів, а саме:

  1.  одягати захисні маски,
  2.  дотримуватись дистанції 1,5 – 2 метри,
  3.  не скупчуватись у групи більше 2-ох осіб,
agapit.1«Негоже турбувати Господа про що б то не було, крім як порятунок своєї душі. Не про тіло просіте, не про здоров’я, не про живіт піклуйтеся свій, - усе це є тлін порожній, у бажаннях ненаситний. Бо немає прохання більш гідного, ніж прохання про порятунок душі своєї».

Агапіт Печерський.

ОБЕРЕЖНО СЕКТИ !!!

13.01.8Новітні секти та схизми

Хто такі "Підгорецькі"? (Догналівці)

Про схизму лефевризму.

Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви (читати)

Патріарх Філарет відкидає і не визнає секту догналітів   (читати)

Свідки Єгови, хто вони?  (читати)