Архіви рубрики ‘Різне’

Предстоятелі УГКЦ та ПЦУ спільно помолилися панахиду за жертв Голодомору

  28 листопада Блаженніший Святослав, Предстоятель УГКЦ, та Блаженніший Епіфаній, Предстоятель ПЦУ, спільно з архиєреями та ієреями, помолилися панахиду за жертв Голодомору-геноциду українського народу. Панахиду молилися в Києві, на території Національного музею Голодомору-геноциду, біля меморіального знаку «Свіча пам’яті».

Читати далі »

Чи треба нам молитися за покійних?

Дорогі в Христі брати і сестри!

Продовжуємо нашу дорогу зростання в молитві, дорогу роздумів про те, що таке молитва і як нам нею жити. Попередньо ми говорили, про що треба молитися, – говорили про п’ять кроків особистої зустрічі кожного з нас із Господом Богом. Сьогодні я б хотів зосередити вашу увагу на одному з видів молитви заступництва – молитві за покійних.

Читати далі »

ХІІІ Всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ у Києві

    У п’ятницю, 13 грудня 2019 року, завершилася ХІІІ Всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ “Сила і міць моя – Господь” (Вих. 15, 2), яку щороку організовує Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. 

   Близько шістдесяти військових душпастирів прибули до Києва на щорічну зустріч, аби підвести підсумки діяльності протягом 2019 року та обговорити актуальні виклики і перспективи військового капеланства в Україні.  Читати далі »

Владика Володимир відвідав Яворівську районну лікарню

 

5 жовтня 2019 року Преосвященний владика Володимир освятив нові УЗД-апарати в приміщенні Яворівської районної лікарні.

Також владика звернувся до усіх присутніх зі словами вдячності та уділив Архиєрейське благословення. Зокрема, особлива подяка жертводавцям з-поза меж України, які стали головними спонсорами такого важливого подарунку, що врятує багато людських життів у майбутньому.

Повідомив о. Сергій Білоконь,

референт у справах душпастирства охорони здоров’я.

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Скорбимо за кожним полеглим на Сході!!!

В Україні 29 серпня відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Це важливий день для кожного свідомого українця! Бо згадуємо полеглих синів та дочок які віддали своє життя за нашу свободу.

Сьогодні біля обеліска Слави загиблим Героям 24 бригади імені короля Данила відправлялась панахида.

Вшанувати пам’ять загиблим зібрались отець Михайло Ганяк, представники влади та військовослужбовці.

Вічна пам’ять загиблим!  Читати далі »

Церква Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч.

В неділю всіх святих 23 червня 2019р. хор парафії Покрову Пресвятої Богородиці взяв участь у богослужінні в храмі Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч.

Звернення щодо весняних підпалів

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати і сестри!

Після довготривалої зими приходить чи не найкраща пора року – весна, яка своєю ніжністю та теплотою оживляє все навколо, все те, що створене Богом. Про це виразно свідчить нам Святе Письмо, згідно якого символічно представляється діло Творця як послідовність шести днів Божої «праці», яка завершується «відпочинком» сьомого дня (див. Бут. 1,1 – 2,4).

Та, на жаль, спалюванням трави показуємо негативне ставлення як до природи, так і до людей довкола нас. Це пов’язано з весняними підпалами, які так часто можна побачити сьогодні. Як державні органи управління та влади, так і Церква звертається до свідомості людей, щоб уникнути негативних наслідків.   Читати далі »

ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Нагадуємо на необхідності дотримуванні вимог чинного законодавства та вказівок цивільної влади щодо обмежень і правил поведінки на час карантинних заходів, а саме:

  1.  одягати захисні маски,
  2.  дотримуватись дистанції 1,5 – 2 метри,
  3.  не скупчуватись у групи більше 2-ох осіб,
agapit.1«Негоже турбувати Господа про що б то не було, крім як порятунок своєї душі. Не про тіло просіте, не про здоров’я, не про живіт піклуйтеся свій, - усе це є тлін порожній, у бажаннях ненаситний. Бо немає прохання більш гідного, ніж прохання про порятунок душі своєї».

Агапіт Печерський.

ОБЕРЕЖНО СЕКТИ !!!

13.01.8Новітні секти та схизми

Хто такі "Підгорецькі"? (Догналівці)

Про схизму лефевризму.

Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви (читати)

Патріарх Філарет відкидає і не визнає секту догналітів   (читати)

Свідки Єгови, хто вони?  (читати)